Burak Lojistik Uluslararası Nakliyat

 Ana sayfa > Burak Lojistik Uluslararası Nakliyat

BURAK LOJİSTİK; Sektöründeki sıkıntıları ve problemleri bilerek yeni bir anlayışla, güçlü iç dinamikleri ile lojistik çözümler üretmek için 2008 yılında Salim BURAK ve Ahmet BURAK tarafından kurulmuştur. Sektör deneyimi ile yeni nesil lojistik anlayışını birleştirerek geleceğe yönelik yatırımlar yapmıştır.

        Küreselleşen dünyamızda sınırların ortadan kalkması, küresel alım-satım larıda beraberinde getirmiştir. Rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Rekabet edebilmenin ilk şartı da kaliteden ödün vermeden maliyetleri azaltma yolunu seçmektir.

        İşletmeci üretim dağıtım depolama pazarlama satış derken bütün bu maliyetleri karşılayacak gücü zaman içinde yitirebilmektedir. Malını satmakta sıkıntılar yaşayabilir, rekabet edemez hale gelebilir, ayakta kalma pahasına malını zararına satmak zorunda kalabilir, buda gelirinin azalmasına sebep olur, kısa zamanda dar boğaza sürüklenir. Her gün duyduğumuz bildiğimiz, düzeltmek için de çırpındığımız gerçeklerdir.

        Müşterilerimize, lojistik kapsamında Dağıtım-teslimat Satış ve Pazarlama konularında müşteri odaklı hizmetler vermekteyiz.

Zaman kazanın,

Maliyetlerinizi azaltın,

Rekabet gücünüzü arttırın.

        BURAK LOJİSTİK' in en önemli ilkesi Dürüstlük ve Toptan Kalitedir.Toptan Kalitenin içine; taşıdığı ve dağıtımını yaptığı ürünlerin zamanında ve güvenli bir şekilde yerine ulaşması, bünyesinde çalışan elemanların Ahlaki,Milli ve İnsani duyguları yüksek insanlarla çalışması girmektedir.

• Ulusal ve uluslararası geniş bir coğrafyada hizmet verebilme gücü ile,

• Gelişmiş hizmet alt yapısı ile,

• Uzmanlık, bilgi, tecrübe ve sürdülebilir performans gerektiren lojistik çözümleri ile,

• Sektörel uzmanlığı ile,

• Tedarik zinciri ve lojistik yönetimi danışmanlığı alt yapısı ile,

 

        BURAK LOJİSTİK'in sloganı "Tamamlayıcı Çözüm Ortağı" olmaktır. Bu slogan doğrultusunda BURAK LOJİSTİK, müşterilenin işlerine uygun ve onların beklentilerini en üst seviyede taşıyacak tamamlayıcı, uygulanabilir ve sürdürülebilir lojistik çözümler ve hizmetler sunmaktadır.